7. Nörolojik Yoğun Bakım Sempozyumu

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nöroloji Derneği Nöroyoğun Bakım Bilimsel Çalışma Grubu'nun düzenleyeceği 7. Nörolojik Yoğun Bakım Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sempozyum bünyesinde geleneksel hale gelmiş “Kardiyopulmoner Resusitasyon Kursu”, “Nörolojik Hastalıklarda Nütrisyon Kursu” ve “Nörolojik Yoğun Bakım Hemşireliği” kurslarına ilaveten “Nöroyoğun Bakımda Ultrason Kursu”, “Uygulamalı Mekanik Ventilasyon Kursu” ile “Trombolitik Tedavi Kursu” sempozyumun hemen öncesinde gerçekleştirilecektir. Uygulama ağırlıklı ve interaktif yapılacak olan bu kurslara katılım maalesef sınırlı sayıda olacağı için meslektaşlarımızın başvurularını geciktirmemelerinde yarar olduğunu hatırlatırız. Başvurular Türk Nöroloji Derneği sekreteryasına yapılacaktır.

Bu sempozyumda eğitim aşamasındaki genç nörologlar, Türkiye'de nöroloji uzmanlık eğitim müfredatının ilk sırasında yer alan ve olmazsa olmaz konumundaki "Nöroyoğun bakım" ile ilgili en son gelişmeleri ve tartışmalı konuları yurtiçi ve yurtdışından katılan uzmanları ile birlikte değerlendirme olanağı elde edeceklerdir. Bu özellikle onların toplantısıdır ve kendilerine eşgüdüm şansını vermektedir.

Bilimsel ve sosyal programımızın nöroyoğun bakıma gönül verenlerin kaynaşması için sıcak bir ortam sağlayacağını düşünüyoruz.

Sempozyumda görüşmek üzere…

Türk Nöroloji Derneği Nöroyoğun Bakım Bilimsel Çalışma Grubu

SEMPOZYUM İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Organizasyon Sekreteryası 


Description: Flap


441. Cadde No:1 06610 Birlik-Çankaya, Ankara
Tel: +90 (312) 454 00 00 (Pbx)
Faks: +90 (312) 454 00 01
E-posta: nyb2017@flaptour.com.tr


Copyright © 2015 Türk Nöroloji Derneği. Tüm hakları saklıdır. Bu site doktorların kullanımı içindir.