Genç Nörologlar

Report on the 7 th European Examination for Young Neurologists

Raporu bilgisayarınıza indirmek için lütfen tıklayınız.

Sunum Burslar

Baysal Kırac et al., Eye Movements Differ Between Ictal Ipsilateral and
Contralateral Head Turning

Genç Nörologlar Çalışma Grubu Yandal Anket Çalışması (2014)

Türk Nöroloji Derneği Genç Nörologlar Çalışma Grubu Kuruluş Ve Üyelik İlkeleri

 

1.      Fatma Gökçem Yıldız Sarıkaya (Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi) (Grup Moderatörü)

2.      Faik İlik (Başkent Üniversitesi, Konya) (Moderatör yardımcısı)

3.      Abidin Erdal (Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi) (Moderatör yardımcısı)

4.      Gül Yalçın Çakmaklı (Hacettepe Üniversitesi, Nörolojik Bilimler ve Psikiyatri Enstitüsü)

5.      Hale Zeynep Batur Çağlayan (Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi)

6.      Ayşe İlksen Çolpak Işıkay (Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi)

7.      Zerin Özaydın Aksun (Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi )

8.      Hatice Köse Özlece (Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi)

9.      Pelin Nar Şenol (Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesi)

10.   Meltem Karacan Gölen (Konya Numune Hastanesi)

11.   H. Armağan Uysal (Özel Tınaztepe Hastanesi)

12.   Fatma Nazlı Durmaz Çelik (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi)

13.   Bedile İrem Tiftikçioğlu (İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

14.   Mehmet İlker Yön (Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

15.   Aslı Akyol Gürses (Aydın Devlet Hastanesi)

16.   Esra Erkoç Ataoğlu (Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi)

17.   Aslıhan Taşkıran Sağ (Hacettepe Üniversitesi, Nörolojik Bilimler ve Psikiyatri Enstitüsü)

18.   Seda Kibaroğlu (Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara)

19.   Pınar Uzun Uslu (Karaman Devlet Hastanesi)

20.   Esme Ekizoğlu (İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi)

21.   Birgül Baştan (Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

22.   Mehmet Fatih Yetkin (Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi )

23.   Esma Binol Değirmen (Batman Devlet Hastanesi)

24.   Mehlika Panpalı Ateş (Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

25.   Ayşegül Gündüz (İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi)

26.   Gönül Akdağ (DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi )

27.   Pınar Kahraman Koytak (Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi)

28.   Hande Alibaş (Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi)

29.   Kübra Mehel (Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

30.   Eda Derle Çiftçi (Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara)

31.   Aybala Neslihan Alagöz (Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

32.   Şeyda Erdoğan (Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi)

33.   Murat Alpua (Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi)

34.   Devrimsel Harika Ertem (Şişli Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

35.   Büşra Sümeyye Arica Polat (Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

36.   Hüseyin Büyükgöl (KTO Karatay Üniversitesi Medicana Tıp Fakültesi)

37.   Çetin Kürşad Akpınar (Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

38.   Turan Poyraz (Nöroloji Uzmanı Medifema Hastanesi )

39.   Zeynep Özezen  Ayas (Başkent Üniversitesi, Ankara)

40.   Bilgehan Atılgan Acar ( Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi)

41.   Sibel Özdemir  (Eskişehir Devlet Hastaesi)

42. Buket Niflioğlu (Muş Devlet Hastanesi )

43. Filiz Aktaş (Konya Eğitim Araştırma Hastanesi)

44. Ayşegül Demir (Konya Eğitim Araştırma Hastanesi)

45. Selen Gür Özmen (Bahçeşehir Üniversitesi )

46. Ahmet Onur Keskin (Eskişehir Yunus Emre Dev.Hast.Nöroloji Kln.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2015 Türk Nöroloji Derneği. Tüm hakları saklıdır. Bu site doktorların kullanımı içindir.
LookUs & Online Makale