Türk Dünyası Multipl Skleroz Kongresi, Ankara

16.12.2018

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Dünyası Multipl Skleroz Kongresi’ni, 14 – 17 Şubat 2019 tarihlerinde Ankara-Gülhane’de gerçekleştireceğiz.

Kongremizde multipl skleroz alanındaki son gelişmeler ve bunun kliniğe yansımalarını tartışmayı planlıyoruz Kongremizde Multipl skleroz hastalığının tanı ve tedavisinde güncel, akılcı, etkin ve pratik uygulamalar ile ilgili bilgi paylaşımının artırılması hedeflenmiştir. Ülkemizin dört bir yanında bulunan nöroloji uzmanları ve multipl skleroz alanında çalışan tüm paydaşlarımızın bu konğreye geniş bir katılım göstermesini beklemekteyiz. Ayrıca kongremize Türk dünyasındaki nörologların hem konuşmacı hem de katılımcı olması nedeniyle buralardan da geniş katılım beklemekteyiz.  Kongremiz bir ilki de barındırmakta olup ülkemizdeki multipl skleroz alanında çalışan nöroloji uzmanları ile Türkî Cumhuriyetlerdeki meslektaşlarımızı bir araya getirerek ülkelerimizdeki multipl skleroz tanı ve tedavisindeki imkanlarımız ve bu alanda yapabileceğimiz ortak çalışma ve araştırmalar da tartışılacaktır.

Kongremizde ülkemiz ve Türki Cumhuriyetlerdeki meslektaşlarımız için uluslararası düzeyde Multipl Skleroz alanında sürekli tıp eğitimine katkı sağlaması amaçlanmıştır.

Şubat 2019 ayında gerçekleştireceğimiz Türk Dünyası Multipl Skleroz Kongresi hem ülkemiz, hem de Türk Dünyasındaki nöroloji uzman ve asistanlarına Multipl Sklerozun  güncel tanı, tedavisi konusunda önemli katkılar sağlıyacağını umuyor ve tüm meslektaşlarımızla bu özel etkinlikte birlikte olmaktan onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Şeref Demirkaya

 

İLETİŞİM

BİLİMSEL SEKRETERYA


Kongre Başkanı

Prof. Dr. Şeref Demirkaya
E-posta   : [email protected]

Kongre Sekreterleri 

Aynur Feyzioğlu
Dr. Nuriye Kayalı
SBÜ Gülhane Tıp Fakültesi
Nöroloji Anabilim Dalı, Etlik, Ankara
Tel : +90 312 304 20 00
Faks : +90 312 304 27 00

 

ORGANİZASYON SEKRETERYASI

Bros Group

Esentepe Mah. Sağlam Fikir Sok. Esen Palas Apt. 2/A Blok No 2 D.9 Şişli, İstanbul
Tel : +90 212 212 296 66 70
Faks : +90 (0)212 296 66 71
E-posta: [email protected]