35 yaşında kadın hasta kontrol edilemeyen nöbetleri olması nedeniyle başvurdu. Hastanın öncesinde nöbet öyküsü bulunmamaktaydı. Nadir başağrıları tanımlıyor, bu nedenle tedavi ihtiyacı duymuyordu. 2 ay önce doğum yapmış, gebeliği ardından geçici taraf değiştiren duyu kusuru ve kelime bulma güçlüğüne ve şiddetli başağrısı atakları yaşamış, bu durum birkaç kez tekrarlamıştı. Bu sırada hipotroidi saptanmıştı. Nöbetleri kontrol altına alındıktan sonra birkaç gün sonra yapılan muayenede ılımlı konfüzyonel durum dışında bulgu saptanmadı.Yapılan incelemelerinde, tam kan sayımı, elektrolitler, troid fonksiyonları, CRP, sedimantasyon, anti nükleer antikorları, MR ve MR anjiografisi ve venografisi, normaldi. Troid antikorları yüksekti. EEG’de status sürecinden birkaç gün sonra bifrontal delta aktivitesi saptandı. Açılış BOS basıncı normal ancak protein yüksekliği mevcuttu (95 mg/dL) Bu olguda tanımlanan öykü ile aşağıdakilerden hangisi düşünülmelidir?