TND II. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi

 

Sayın Meslektaşlarım,

Sizleri, Türk Nöroloji Derneği bünyesinde yer alan Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu tarafından 19-21 Nisan 2019 tarihleri arasında Çeşme Ilıca Otel’de düzenlenecek olan “II.TND Nöromusküler Hastalıklar Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Kas hastalıkları, periferik sinir ve nöromusküler bileşke hastalıkları, motor nöron hastalıkları, tuzak nöropatiler ana başlıklarımız olacaktır. Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşabileceğimiz, noromuskuler hastalıklar konusunda karşılaştığımız sorunları irdeleyip fikir alışverişi yapabileceğimiz bir ortam da oluşturacak olan kongremizde, meslektaşlarımızın güncel ve doğru bilgiye ulaşmalarını sağlamak, nöromusküler alanındaki araştırmalarda katedilen en son gelişmeleri ve klinik alana yansımalarını birlikte değerlendirmek arzusundayız.

Nöromusküler hastalıklara ilgi duyan tüm hekimlerimizin yanı sıra birlikte çalıştığımız çok çeşitli alanlardan arkadaşlarımızı da kongrede görmeyi arzu ediyoruz. Kongrenin, hepimiz açısından verimli olmasını temenni eder, saygılar sunarım.

Türk Nöroloji Derneği
Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu Adına
Prof. Dr. Sevim ERDEM ÖZDAMAR

 

ORGANİZASYON SEKRETERYASI 


http://www.uneko24.org/iletisim_clip_image003.gif 

Adres
E-Posta 
Telefon
Faks
: Podgoritsa Caddesi No: 1, 06610 Birlik-Çankaya  Ankara / TURKEY 
: noromuskuler@flaptour.com.tr 
: 0 312 454 00 00 
: 0 312 454 00 01 

 


Copyright © 2019 Türk Nöroloji Derneği. Tüm hakları saklıdır. Bu site doktorların kullanımı içindir.
LookUs & Online Makale