8. NÖROLOJİK YOĞUN BAKIM SEMPOZYUMU

Detaylı bilgi ve program için lütfen tıklayınız.

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nöroloji Derneği Nöroyoğun Bakım Bilimsel Çalışma Grubu'nun düzenleyeceği 8. Nörolojik Yoğun Bakım Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sempozyum bünyesinde geleneksel hale gelmiş “Kardiyopulmoner Resüsitasyon” ve “Nörolojik Yoğun Bakım Hemşireliği” kurslarına ilaveten “Mekanik Ventilasyon Kursu”, “Nörolojik Yoğun Bakımda Temel İlkeler Kursu” ile “Nütrisyon Kursu” sempozyumun hemen öncesinde gerçekleştirilecektir. Uygulama ağırlıklı ve interaktif olarak yapılacak olan bu kurslara katılım maalesef sınırlı sayıda olacağı için meslektaşlarımızın başvurularını geciktirmemelerinde yarar olduğunu hatırlatırız. Başvurular Türk Nöroloji Derneği sekretaryasına yapılacaktır.

Bu sempozyumda, nöroloji uzmanlarımız ve eğitim aşamasındaki genç nörologlar, Türkiye'de nöroloji klinik hizmetinin ve nöroloji uzmanlık eğitim müfredatının olmazsa olmazı konumundaki "Nörolojik Yoğun Bakım" ile ilgili en son gelişmeleri ve tartışmalı konuları yurtiçi ve yurtdışından katılan uzmanları ile birlikte değerlendirme olanağı elde edeceklerdir. Bu özellikle onların toplantısıdır ve kendilerine eşgüdüm şansını vermektedir.

Bilimsel içerik kapsamı ve konuşmacı kalitesi ile bir nöroloğun ihtiyacı olan en güncel nörolojik yoğun bakım bilgilerini eksiksiz bir şekilde sağlayacak olan sempozyumumuz, ayrıca bizlere, 19 Mayıs 1919’un 100. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı tarihi şehrimiz Samsun’da bir araya gelme şansını da sunacaktır.

Tüm nöroyoğun bakıma gönül veren meslektaşlarımızı aramızda görmek üzere …

Türk Nöroloji Derneği Nöroyoğun Bakım Bilimsel Çalışma Grubu


Copyright © 2019 Türk Nöroloji Derneği. Tüm hakları saklıdır. Bu site doktorların kullanımı içindir.
LookUs & Online Makale